Pakiety

Pakiety

Przedsiębiorcy, którzy korzystają z naszej oferty oczekują zbudowania trwałej relacji z radcą prawnym, który będzie znał ich i biznes i reagował na bieżące potrzeby. Przewidujemy potencjalne zagrożenia prawne, informujemy Klientów o zmianach w prawie.

Celem zbudowania trwałej relacji z przedsiębiorcą oferujemy pakiety obsługi prawnej


Pakiet BASIC 5 H

Pakiet podstawowy jest przygotowany dla przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać ze stałych porad w strategicznych obszarach działalności swojej firmy. W ramach pakiety Klient dysponuje 5 h obsługi prawnej.


Pakiet COMFORT 10 h

Oferta przygotowana jest dla Klientów, którzy konsultują z Kancelarią większość strategicznych decyzji podejmowanych wewnątrz firmy. W ramach pakietu Kancelaria stale i kompleksowo doradza w newralgicznych obszarach. Klient dysponuje 10 h obsługi prawnej w miesiącu.


Pakiet COMFORT PLUS 15 H

Oferta przygotowana jest dla Klientów, którym zależy na stałym, bieżący doradztwie

Kancelarii.  W ramach pakietu Klient dysponuje 15 h obsługi prawnej w miesiącu.


Pakiet DEVELOPED 23 H

Oferta przygotowana jest dla Klientów, którym zależy na stałym, bieżący doradztwie Kancelarii w szerokim obszarze tematycznym spraw.  W ramach pakietu Klient dysponuje 23 h obsługi prawnej w miesiącu.


Pakiet PREMIUM 35 H

Pakiet został opracowany dla Klientów, którzy oczekują kompleksowego wsparcia prawnego we wszystkich obszarach działalności. Istnieje możliwość realizacji zadań przez Kancelarię jako zewnętrznego działu prawnego Klienta. Klient dysponuje 35 h obsługi prawnej.